Misja Gospodarcza - Afryka Wschodnia

Misja Gospodarcza - Afryka Wschodnia03 Dec 13:00 - 10 Dec 13:00 - Addis Ababa
Addis Ababa, Ethiopia

Route

Misja gospodarcza w Afryce Wschodniej skupia się na współpracy i kontaktach z partnerami nawiązanymi jeszcze pod skrzydłami byłej Fabryki Ciągników Ursus.
Nasza kilkuletnia misja w Ameryce Południowej zaowocowała też poznaniem klientów z Afryki Wschodniej, w której to części Świata nasi brazylijscy partnerzy realizują liczne projekty inwestycyjne i sprzedażowe od blisko 20-lat.

Zainspirowani osiągnięciami naszych przyjaciół, co poparte jest dodatkowo licznymi zapytaniami ofertowymi jakie do nas docierają w ostatnich miesiącach postanowiliśmy zorganizować cykl spotkań biznesowych na ziemi naszych klientów.

Na chwilę obecną nie korzystamy z jakiegokolwiek wsparcia rządowego, EU itp, a ww inicjatywa realizowana jest przez członków Klastra Jedność z otwartością na polskie podmioty, marki, firmy i instytucje.W 2018 planujemy min 3 wyjazdy robocze odpowiednio organizując spotkania z przedstawicielami rządów oraz decyzyjnymi osobami w firmach zainteresowanych polskimi produktami, technologiami czy usługami.

W pierwszej kolejności zainteresowanie dotyczy maszyn rolniczych i przemysłu rolno-spożywczego, nawozów, środków ochrony roślin, budownictwa, przemysłu obronnego oraz farmakologicznego.

Zainteresowanych zapraszamy po więcej szczegółów.
Pierwszy roboczy wyjazd do Etiopii jest przewidziany w dniach 20-30 marca 2018


Past Events

Tutti i santi aiutano in djset

31 Oct 22:00 - 01 Nov 01:00 31 Oct 22:00 - 01 Nov 01:00 - Addis Ababa Addis Ababa
Addis Ababa, Ethiopia Addis Ababa, Ethiopia
  More info


© 2019 Siguez