Misja Gospodarcza - Afryka Wschodnia

Misja Gospodarcza - Afryka Wschodnia03 Dec 13:00 - 10 Dec 13:00 - Addis Ababa
Addis Ababa, Ethiopia

Route

Misja gospodarcza w Afryce Wschodniej skupia się na współpracy i kontaktach z partnerami nawiązanymi jeszcze pod skrzydłami byłej Fabryki Ciągników Ursus.
Nasza kilkuletnia misja w Ameryce Południowej zaowocowała też poznaniem klientów z Afryki Wschodniej, w której to części Świata nasi brazylijscy partnerzy realizują liczne projekty inwestycyjne i sprzedażowe od blisko 20-lat.

Zainspirowani osiągnięciami naszych przyjaciół, co poparte jest dodatkowo licznymi zapytaniami ofertowymi jakie do nas docierają w ostatnich miesiącach postanowiliśmy zorganizować cykl spotkań biznesowych na ziemi naszych klientów.

Na chwilę obecną nie korzystamy z jakiegokolwiek wsparcia rządowego, EU itp, a ww inicjatywa realizowana jest przez członków Klastra Jedność z otwartością na polskie podmioty, marki, firmy i instytucje.W 2018 planujemy min 3 wyjazdy robocze odpowiednio organizując spotkania z przedstawicielami rządów oraz decyzyjnymi osobami w firmach zainteresowanych polskimi produktami, technologiami czy usługami.

W pierwszej kolejności zainteresowanie dotyczy maszyn rolniczych i przemysłu rolno-spożywczego, nawozów, środków ochrony roślin, budownictwa, przemysłu obronnego oraz farmakologicznego.

Zainteresowanych zapraszamy po więcej szczegółów.
Pierwszy roboczy wyjazd do Etiopii jest przewidziany w dniach 20-30 marca 2018


8th Africa Nutritional Epidemiology Conference

01 Oct 12:00 - 05 Oct 15:00 01 Oct 12:00 - 05 Oct 15:00 - Addis Ababa Addis Ababa
Addis Ababa, Ethiopia Addis Ababa, Ethiopia
The Africa Nutritional Epidemiology Conference (ANEC) is the leading regional nutrition conference in Africa held biennially in various parts of the continent. ANEC provides a...   More info

Tutti i santi aiutano in djset

31 Oct 22:00 - 01 Nov 01:00 31 Oct 22:00 - 01 Nov 01:00 - Addis Ababa Addis Ababa
Addis Ababa, Ethiopia Addis Ababa, Ethiopia
  More info


© 2018 Siguez